O MARCE OPI

O MARCE OPI

NAGRODY

Baza wygładzająca nierówności płytki paznokciowej Infinite Shine Ridge Filler Primer z nagrodą Instyle Beat Beauty Buys 2018!

 

Nowość w ofercie OPI - baza wygładzająca nierówności płytki paznokciowej Infinite Shine Ridge Filler Primer została uznana przez magazyn Instyle Polska jako jeden z najlepszych produktów 2018 r. w kategorii Pielęgnacja dłoni oraz manicure.

Wypróbuj także 3 inne bazy 2w1 w systemie Infinite Shine, dopasowane do problemu płytki paznokciowej: bazę odżywczą, nawilżającą i rozjaśniającą przebarwienia płytki. 

Więcej informacji na temat nowych baz znajdziesz na: http://www.opinails.pl/opi/3/206/

 

Serum ochronne do dłoni OPI ProSpa z wyróżnieniem Redakcji Glamour w plebiscycie Glammies 2018

 

Serum ochronnego do dłoni OPI ProSpa zostało wyróżnione przez Redakcję magazynu Glamour jako jeden z najlepszych produktów do pielęgnacji ciała roku 2018.

Serum dostępne jest w 3 pojemnościach 60, 112 i 225 ml. Ma bardzo bogaty skład: masło cupuaçu, wit.C, peptydy, ekstrakt z białej herbaty i ekstrakt z kwiatu stokrotki,

dzięki czemu nawilża, rozświetla i chroni nasze dłonie, wspierając skórę w walce przeciw pierwszym oznakom starzenia.

 

Warto wypróbować! 

 

Gel Break zwycięzcą w plebiscycie Best Beauty Buys 2017!

Z radością informujemy, że system do regeneracji paznokci zniszczonych po hybrydzie - Gel Break OPI zwyciężył w kategorii mani&pedi w tegorocznej edycji Best Beauty Buys magazynu Instyle! Nasz produkt został uznany za jeden z najlepszych kosmetyków 2017 roku!

To już kolejna po nagrodzie Glammies 2017 i czasopisma LNE, nagroda dla systemu Gel Break, co potwierdza wysoką jakość produktu oraz jego innowacyjny skład i działanie.

 

Gel Break OPI nagrodzony w plebiscycie Glamour Glammies 2017! 

To już kolejne - po nagrodzie magazynu LNE -  wyróżnienie dla kuracji Gel Break, co potwierdza wysoką jakość produktu oraz jego innowacyjny skład i rewolucyjne działanie. Tytuł najlepszego produktu do manikiuru i pedikiuru jest dla nas tym cenniejszy, że wyboru wśród nominowanych dokonywali Internauci i czytelnicy magazynu Glamour. Dziękujemy

Gel Break OPI z nagrodą Innowacja LNE!

 


Miło nam poinformować, że Gel Break OPI – system do regeneracji paznokci zniszczonych po hybrydzie został nagrodzony w konkursie Innowacja LNE!

Nagroda stanowi specjalne wyróżnienie 34. Kongresu i Targów LNE dla produktów wyznaczających nowe kierunki rozwoju w branży beauty & healthy aging w Polsce.

Gel Break OPI otrzymał najwyższe oceny oraz rekomendację do nagrody przyznawanej przez Jury konkursu, w którego składzie znaleźli się przedstawiciele polskiej i francuskiej edycji magazynu LNE.

Odżywki Nail Envy laureatem w konkursie Best Beauty Buys 2016!
Jesteśmy dumni z kolejnego wyróżnienia dla marki, które potwierdza wysoką jakość odżywek kolorowych OPI.Odżywki kolorowe Nail Envy laureatem Glammies 2016 w kategorii Najlepszy lakier do paznokci luksusowy!

Odżywki Nail Envy przeznaczone są do wzmacniania delikatnych, miękkich i łamliwych paznokci.
Dostępne są w 4 odcieniach kolorystycznych: Hawaiian Orchid, Samoan Sand, Bubble Bath i Pink To Envy.

 

 

OPI LAUREATEM NAGRODY JOY TRENDY 2015

Miło nam poinformować, że OPI zostało laureatem nagrody JOY TRENDY 2015, corocznie przyznawanej przez kobiecy magazyn Joy. Marka otrzymała nominację w kategorii Uroda za innowacyjny produkt Infinite Shine by OPI, czyli lakier do paznokci o trwałości i mocy żelu kolorowego.

System Infinite Shine by OPI miał swoją premierę w Polsce w styczniu 2015 roku. Jest to łatwy w aplikacji (baza, lakier, top) i bez użycia lampy LED, sposób na uzyskanie trójwymiarowego połysku, z trwałością do 10 dni. Bogata paleta kolorystyczna to aż 36 nowych odcieni, która zostanie wzbogacona o kolejne 12 kolorów na sezon Jesień/Zima 2015.

GLAMMIES 2015 DLA OPI INFINITE SHINE

 OPI otrzymało nominację dla najlepszego produktu w kategorii lakier luksusowy, przyznawanego przez magazyn Glamour. Marka otrzymała tytuł Glammies 2015 za innowacyjny produkt Infinite Shine by OPI, czyli lakier do paznokci o trwałości i mocy żelu kolorowego.

 

System Infinite Shine by OPI miał swoją premierę w Polsce w styczniu 2015 roku. Jest to łatwy w aplikacji (baza, lakier, top) i bez użycia lampy LED, sposób na uzyskanie trójwymiarowego połysku, z trwałością do 10 dni. Bogata paleta kolorystyczna to aż 36 nowych odcieni, która zostanie wzbogacona o kolejne 12 kolorów na sezon Jesień/Zima 2015.

 

 

 

 

 

 

 


 

Nagroda Magazynu Kosmetyki za zabieg Manicure OPI i Pedicure OPI wykonany przez Marzenę Kanclerską, właścicielkę salonu autoryzowanego OPI Nail Spa.

Nagroda magazynu Glamour za zabieg Pedicure OPI wykonany przez Marzenę Kanclerską, właścicielkę salonu autoryzowanego OPI Nail Spa.

Powrót do: O MARCE OPI