O MARCE OPI

O MARCE OPI

HISTORIA

Mała butelka lakieru do paznokci OPI, jest jednocześnie najbardziej rozpoznawalną na świecie w tej kategorii produktowej. Niezwykła różnorodność kolorów, zawsze zgodna z najnowszymi trendami, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości to absolutny wyróżnik marki OPI.

Piękna niczym amerykański sen historia firmy wywodzi się z Hollywood, jedynego miejsca na ziemi gdzie spełniają się marzenia, czego jest dowodem. Na początku swej działalności była małą rodzinną firmą, która dzięki jakości swych produktów w krótkim czasie zyskała rzeszę wielbicieli na całym świecie. Dziś OPI stanowi prawdziwą potęgę stawiającą na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. 

 

CZYTAJ DALEJ

O MARCE OPI

NAGRODY OPI

 

 

CZYTAJ DALEJ

O MARCE OPI

PRASA

 

CZYTAJ DALEJ

O MARCE OPI

PARTNERZY

Najnowsza kolekcja torebek GOSHICO to połączenie wielofunkcyjności z najmodniejszymi kolorami tego sezonu. Energetyczna sesja na wiosnę i lato 2016 tylko podkreśla świeży charakter projektów i wyjątkową kolorystykę kolekcji. Idealnym dopełnieniem stylizacji są paznokcie pomalowane lakierami OPI z kolekcji Softshades 2016. Przygotowania odbywały się w warszawskim salonie Fifty Fifty Concept.

O makijaż zadbała marka EMANI.

Foto: Olga Majrowska

Foto backstage: Kamil Banaszek

Fryzury i paznokcie: Fifty Fity Concept 

 

 

CZYTAJ DALEJ