Pielęgnacja paznokci

Pielęgnacja paznokci

NOWE BAZY DO SYSTEMU INFINITE SHINE

Poszukujesz bazy, która wzmacnia, rozjaśnia, wygładza albo odżywia paznokcie?
Wypróbuj 4 nowe bazy do systemu Infinite Shine!

Nowe bazy 2w1 do systemu Infinite Shine pozwalają rozwiązać najczęstsze problemy związane z płytką paznokciową i dostępne są w czterech unikalnych wariantach.
Bezpieczna formuła bez formaldehydu!

Wybierz jedną z 4 nowych baz do systemu Infinite Shine, ulubiony kolor (ponad 100 kolorów w ofercie) oraz top coat i ciesz się pięknym i trwałym manicure’m aż do 11 dni!

 


 

Infinite Shine Ridge Filler Primer
IST12


Baza wygładzająca nierówności płytki paznokciowej
Baza nasycona ekstraktem z moringi, olejem z kwiatu lotosu i ekstraktem z bambusa o właściwościach przeciwutleniających. Wygładza i wypełnia nierówności znajdujące się na płytce paznokciowej, dzięki czemu zapewnia optymalną przyczepność koloru.

 

Infinite Shine Strengthening Primer
IST13


Baza odżywcza, dla wzmocnienia słabych i pękających paznokci
Zawiera formułę wzbogaconą o składniki odżywcze. Dzięki ekstraktom z kwiatu lotosu, bambusa i hydrolizowanej keratyny paznokcie stają się odżywione, mocniejsze i wzmocnione. Eliminuje problem pękających paznokci.

 

Infinite Shine Conditioning Primer
IST14


Baza nawilżająca suche, kruche i pozbawione elastyczności paznokcie
Zabieg kondycjonujący paznokcie z dodatkiem bogatego w przeciwutleniacze oleju z kwiatu lotosu, ekstraktu z bambusa oraz nasion baobabu. Natychmiast nawilża suche paznokcie i nadaje im elastyczność, dzięki czemu zmniejsza napięcie i eliminuje pękanie.

 

Infinite Shine Brightening Primer
IST15


Baza rozjaśniająca dla przebarwionej, żółtej płytki paznokci
Rewitalizuje i rozjaśnia przebarwione paznokcie, nasycona bogatym w przeciwutleniacze olejem z kwiatu lotosu, ekstraktem z bambusa, lipy oraz cytryny. Pomaga natychmiast wybielić i rozjaśnić paznokcie, nadając im świeży wygląd.

Powrót do: Pielęgnacja paznokci