Kontakt

Beauty In Sp. z o.o.

beautyin

NIP: 726-00-33-129
REGON: 470587892
KRS:0000197859
Kapitał zakładowy 50000zł

Adres
Pomorska 41, 90-203 Łódź
Tel. (42) 639-98-99
Fax (42) 639-98-89
Tel. kom. +48 696 028 118
opi@opinails.pl

Firma nie wysyła próbek kosmetyków, testerów, gadżetów. Prosimy w tej sprawie nie wysyłać zapytań
korzystając z formularza kontaktowego lub podanych adresów e-mail.

 
 

Dział Handlowy
Tel. (42) 639-98-99 wew. 1, 2, 3


Monika Pertkiewicz
Kierownik Działu Handlowego
m.pertkiewicz@beautyin.pl

Ewa Mitel
Dział Handlowy
ewa@beautyin.pl

Małgorzata Pacocha
Dział Handlowy
malgorzata.pacocha@beautyin.pl
 

Dział OPI


Monika Król
PR Manager
monika@beautyin.pl
www.opinails.pl

Marta Zemler
Specjalista ds. Marketingu i PR
marta.zemler@beautyin.pl
www.opinails.pl

Paulina Olszycka
Specjalista ds. Marketingu
paulina.olszycka@beautyin.pl
www.opinails.pl
 
 

Administracja


Aneta Roman
Asystentka Dyrektora
aneta@beautyin.pl
 
 
 

Kierownictwo


Barbara Jaciubek
Dyrektor Zarządzający
beautyin@beautyin.pl
 
 
 

Magazyn


Waldemar Kozicki
Kierownik magazynu

Paweł Młynarczyk
Magazynier
 

Oddział w Warszawie

beautyin cosmetics pro

Adres
02-727 Warszawa, ul. Wernyhory 11
+48 600-574-737
022 401 04 48
e-mail: warszawa@opinails.pl


Anna Meleszko – PH Warszawa
woj. mazowieckie (Północ), warmińsko-mazurskie, podlaskie
tel. 696 025 717
e-mail: anna.meleszko@beautyin.pl

Elżbieta Klimas
Koordynator Oddziału
tel. 022 401 04 48
e-mail: warszawa@opinails.pl
 
 

Oddział w Krakowie

beautyin cosmetics pro

Adres
30-114 Kraków, ul. Kościuszki 50
tel. 012 427 22 44
e-mail: krakow@opinails.pl

 

Oddział Kraków


Ewa Ogiegło
Przedstawicel handlowy woj. małopolskie, podkarpackie, śląskie
ewa.ogieglo@beautyin.pl
tel. 600 591 916
 

Oddział w Gdańsku

beautyin cosmetics pro

Adres
80-125 Gdańsk ul. Kartuska 278
tel. 058 305 47 46, 506 121745 e-mail: gdansk@opinails.pl

 

Oddział Gdańsk


Beata Smentoch
Koordynator Oddziału w Gdańsku
gdansk@beautyin.pl
tel. 058 305 47 46

Beata Biziuk - PH Gdańsk
woj. pomorskie, zachodnio-pomorskie (Kołobrzeg, Koszalin)
beata.biziuk@beautyin.pl
tel. 660 541 910

Oddział w Poznaniu

beautyin cosmetics pro

Adres
61-615 Poznań, ul. Madziarska 2
tel. 061 82 88 152
e-mail: poznan@opinails.pl

 

Oddział Poznań


Violetta Zybała
Koordynator Oddziału
poznan@beautyin.pl
tel. 061 82 88 152

Bogumiła Cebulska
doradca klienta
(61) 828 81 52 bogumila.cebulska@beautyin.pl

Paulina Szymańska
Opiekun marek
paulina.szymanska@beautyin.pl
 

Przedstawiciele handlowi


Anna Meleszko – PH Warszawa
woj. mazowieckie (Północ), warmińsko-mazurskie, podlaskie
tel. 696 025 717
e-mail: anna.meleszko@beautyin.pl

Ewa Ogiegło
Przedstawicel handlowy woj. małopolskie, podkarpackie, śląskie
ewa.ogieglo@beautyin.pl
tel. 600 591 916

Kamila Demska
woj. dolnośląskie, opolskie
kamila@beautyin.pl
kom. 660 541 259

Beata Biziuk - PH Gdańsk
woj. pomorskie, zachodnio-pomorskie (Kołobrzeg, Koszalin)
beata.biziuk@beautyin.pl
tel. 660 541 910

Anna Kulczykowska - PH Warszawa
woj. mazowieckie (południe), lubelskie
anna.k@beautyin.pl
kom. 696 020 532
 

Formularz kontaktowy

 
 
 
 
 
 
 

Firma nie wysyła próbek kosmetyków, testerów, gadżetów. Prosimy w tej sprawie nie wysyłać zapytań korzystając z formularza kontaktowego lub podanych adresów e-mail.

 

Pola oznaczone * są obowiązkowe