Kontakt

Beauty In Sp. z o.o.

beautyin

NIP: 726-00-33-129
REGON: 470587892
KRS:0000197859
Kapitał zakładowy 50000zł

Adres
Pomorska 41, 90-203 Łódź
Tel. (42) 639-98-99
Fax (42) 639-98-89
Tel. kom. +48 696 028 118
opi@opinails.pl

Firma nie wysyła próbek kosmetyków, testerów, gadżetów. Prosimy w tej sprawie nie wysyłać zapytań
korzystając z formularza kontaktowego lub podanych adresów e-mail.

 
 

Dział Handlowy
Tel. (42) 639-98-99 wew. 1, 2, 3


Monika Pertkiewicz
Kierownik Działu Handlowego
m.pertkiewicz@beautyin.pl

Ewa Mitel
Dział Handlowy
ewa@beautyin.pl

Aleksandra Jarzyna
Dział Handlowy
aleksandra.jarzyna@beautyin.pl

Katarzyna Nalewajko
Szkoleniowiec i Doradca Klienta
katarzyna.nalewajko@beautyin.pl
 

Dział OPI


Monika Król
PR Manager
monika@beautyin.pl
www.opinails.pl

Marzena Marciniak
Specjalista ds. Marketingu
marzena.marciniak@beautyin.pl
www.opinails.pl
 
 

Administracja


Aneta Roman
Asystentka Dyrektora
aneta@beautyin.pl
 
 
 

Kierownictwo


Barbara Jaciubek
Dyrektor Zarządzający
beautyin@beautyin.pl
 
 
 

Magazyn


Waldemar Kozicki
Kierownik magazynu

Paweł Młynarczyk
Magazynier

Mirosław Adamczyk
Magazynier
 

Oddział w Warszawie

beautyin cosmetics pro

Adres
02-727 Warszawa, ul. Wernyhory 11
+48 600-574-737
22 401 04 48
e-mail: warszawa@beautyin.pl


Elżbieta Klimas
Koordynator Oddziału
tel. 22 401 04 48
warszawa@opinails.pl

Anna Kulczykowska
Key Account Manager
kom. 696 02 05 32
anna.k@beautyin.pl

Sebastian Chudy
Opiekun Marek
kom. 882 542 036
sebastian.chudy@beautyin.pl
 
 

Oddział w Krakowie

beautyin cosmetics pro

Adres
30-114 Kraków, ul. Kościuszki 50
tel. 12 427 22 44
e-mail: krakow@beautyin.pl

 
 

Ewa Ogiegło
Key Account Manager
kom. 600 591 916
ewa.ogieglo@beautyin.pl

Marta Kajdy
Kordynator Oddziału
kom. 696 02 92 51 krakow@beautyin.pl
 
 

Opiekun marek Gdańsk


Edyta Grębla
Key Account Manager
woj. pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie
tel. 660 541 910
edyta.grebla@beautyin.pl
 

Opiekun marek Wrocław


Elżbieta Kłos
Key Account Manager
woj. łódzkie, opolskie, dolnośląskie
tel. 660 541 259 elzbieta.klos@beautyin.pl
 

Opiekun marek Poznań


Natalia Konowalska
Key Account Manager
woj. wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie
kom. 608 576 440
natalia.konowalska@beautyin.pl
 
 

Formularz kontaktowy

 
 
 
 
 
 
 

Firma nie wysyła próbek kosmetyków, testerów, gadżetów. Prosimy w tej sprawie nie wysyłać zapytań korzystając z formularza kontaktowego lub podanych adresów e-mail.

 

Pola oznaczone * są obowiązkowe