Kolekcje lakierów OPI

Kolekcja lakierów COLOR PAINTS

Paznokcie jak w kalejdoskopie

Zabawna „luneta”, w której znajdują się kolorowe szkiełka układające się w różne wzory to kalejdoskop. Zapewne większość z nas bawiła się nim w dzieciństwie. Przez małą dziurkę można było zobaczyć magiczny, kolorowy świat, który zawsze wzbudzał zainteresowanie i rozwijał wyobraźnię. Każdy ruch kalejdoskopu powoduje, że powstaje inny, wielobarwny i niepowtarzalny wzór. Podobny efekt uzyskacie malując paznokcie nowymi lakierami OPI Color Paints. Mozaiki i witraże na paznokciach to hit sezonu letniego 2015! Color Paints to 8 transparentnych odcieni top coatów, dzięki którym utworzymy na paznokciach barwne bohomazy. Sekretem połyskującego i trójwymiarowego efektu jest srebrny lakier bazowy. Sprawia on także, że kolory są „żywe”, nasycone i energetyczne. Color Paints są niezwykle łatwe w użyciu, każdy wyczaruje z nich prawdziwe arcydzieło. Ich zaletą jest lekka i płynna konsystencja, dzięki której są łatwe w aplikacji i pozwalają na swobodne ruchy w trakcie tworzenia wzorów.

Jak stosować?

1. Nałóż jedną warstwę srebrnej bazy na paznokcie.

2. Otwórz wszystkie buteleczki z kolorowymi topami, aby móc swobodnie i szybko nanosić kolory na paznokcie. Pamiętaj, że aby powstały piękne wzory, srebrna baza nie może być całkiem sucha!

3. Maluj, komponuj, twórz – nakładaj kolejne warstwy kolorów w dowolnej konfiguracji - ograniczyć może cię tylko twoja wyobraźnia! Im więcej użyjesz kolorów, tym piękniejsze będzie twoje dzieło.

4. Nie używaj dodatkowego przeźroczystego top coat’u na wykończenie manicure’u. Użyj jedynie wysuszacza w spray’u lub kropelce.

5. Koniecznie zrób zdjęcie każdej pracy, bo prawdopodobieństwo, że ponownie stworzysz podobny wzór jest raczej niewielkie.

Kolekcje lakierów OPI

Lakiery z tej kolekcji

Silver Canvas
Silver Canvas

 P19

Primarily Yellow
Primarily Yellow

P20 

Chromatic Orange
Chromatic Orange

 P21

Penand Pink
Penand Pink

 P22

 
Magenta Muse
Magenta Muse

 P23

Purple Perspective
Purple Perspective

 P24

Indigo Motif
Indigo Motif

 P25

Turquoise Aesthetic
Turquoise Aesthetic

 P26

 
Landscape Artist
Landscape Artist

 P27

 

Produkty dodatkowe kolekcji COLOR PAINTS

DDP15 Miniaturki Color Paints
zawartość 6 x 3,75 ml:
1 - Silver Canvas (lakier bazowy), Primarily Yellow, Chromatic Orange, Pen & Pink, Purple Perspective, Turquoise Aesthetic

DDP13 Ekspozytor kartonowy
zawartość 12 lakierów:
4 - Silver Canvas (kolor bazowy)
1 - Primarily Yellow, Chromatic Orange, Pen & Pink, Magenta Muse, Purple Perspective, Indigo Motif, Turquoise Aesthetic, Landscape Artist

DDP14 Ekspozytor 36 lakierów
zawartość 36 lakierów:
6 - Silver Canvas (kolor bazowy)
3 - Primarily Yellow, Chromatic Orange, Pen & Pink, Magenta Muse, Purple Perspective, Indigo Motif, Turquoise Aesthetic, Landscape Artist

WRÓĆ