Kolekcje lakierów OPI

Kolekcja lakierów BRAZIL

Karnawał koloru!

Dzięki kolekcjom lakierów OPI, co roku odkrywamy piękno kolorów różnych zakątków świata. Oglądając każdą nową kolekcję dedykowaną konkretnemu krajowi, odbywamy ekscytującą podróż, ponieważ odcienie lakierów symbolizują dany region, ukazują jego temperament i cechy charakterystyczne.

Wiosną 2014 roku OPI zabiera nas do Brazylii. Suzi Weiss-Fischmann, kreatorka  wszystkich lakierów wyjaśnia, że kolekcja wyraża jej pragnienie życia wśród nasyconych barw. Brazylia kojarzy się z zielenią tropikalnych lasów, plażą, po której chadzają piękne dziewczyny w soczysto kolorowych bikini, a mężczyźni prężą swoje umięśnione i opalone torsy. Brazylia to zabawa, na czele z obłędnym karnawałem w Rio, który mnogością kolorów nie ma sobie równych. Wibrujące barwy są tak energetyczne, że każdego stawiają na nogi. A tego w obecnym świecie nam potrzeba.
Kolor, którego moc jest bezdyskusyjna, tym razem głęboko wniknie w naszą duszę i rozpali emocje. Między innymi za sprawą brazylijskich kobiet - seksownych, egzotycznych, pełnych wigoru, emanujących wewnętrznym i zewnętrznym pięknem.
Suzi chciałaby, aby wszystkie kobiety na świecie, bez względu na przeciwności losu, przejęły tę niezwykłą energię od Brazylijek i pokazały swą, być może, prawdziwą naturę.
W skład 12 kolorów kolekcji Brazil wiosna/lato 2014 wchodzą zarówno odcienie niezwykle soczyste, niczym owocowe cukierki, jak i kolory nude, naturalne.
Dodatkowo, tę linię urozmaica kolekcja czterech neonowych lakierów piaskowych, ale tylko w limitowanej wersji mini. Wśród nich jaskrawy fiolet, turkus, żółty i różowy.

Na wybiegach modowych kolekcje na 2014 rok często obfitowały w czerń i biel jako odcienie bazowe, które uzupełniane były dodatkami w tropikalnych barwach oraz kolorach ziemi. Takie zestawienia zaproponował choćby dom mody Christian Dior na sezon 2014. Trend zatem kuszący, kobiecy, podkreślający naturę kobiety, która nawet gdy jest poważna, klasyczna i elegancka, kryje w sobie figlarną nutę.

Kolekcje lakierów OPI

Lakiery z tej kolekcji

Red Hot Rio
Red Hot Rio

 A70

Live Love Carnaval
Live Love Carnaval

 A69

Kiss Me Im Brazilian
Kiss Me Im Brazilian

 A68

Toucan Do It If You Try
Toucan Do It If You Try

 A67

 
Where Did Suzis Man Go
Where Did Suzis Man Go

 A66

I Just Cant Copeacabana
I Just Cant Copeacabana

 A65

AmazON AmazOFF
AmazON AmazOFF

 A64

OPI Scoresa Goal
OPI Scoresa Goal

 A63

 
I Sao Paulo Over There
I Sao Paulo Over There

 A62

Taupeless Beach
Taupeless Beach

 A61

Dont Bossa Nova Me Around
Dont Bossa Nova Me Around

 A60

Next Stop Bikini Zone
Next Stop Bikini Zone

 A59

 
 

Gelcolor z tej kolekcji

Ekspozytory kolekcji BRAZIL

DDCA16 – Miniaturki Copacababies
Zestaw zawiera odcienie (3.75ml): Next Stop…The Bikini Zone, Kiss Me I’m Brazilian, AmazON…AmazOFF, Where Did Suzi’s Man-go?

DCA17 – Miniaturki kolekcji Brazil
(lakiery piaskowe w neonowych odcieniach)
Zestaw zawiera odcienie (3.75ml): Samba-dy Loves Purple, I’m Brazil Nuts Over You, What’s Little Rain Forest, You’re So Flippy Floppy

DCA09 – Kolekcja Brazil – ekspozytor kartonowy (12 lakiery)

DCA10 – Kolekcja Brazil – ekspozytor kartonowy (24 lakiery, w tym 12 szt. zapasu)

DCA12 – Kolekcja Brazil – ekspozytor akrylowy (36 lakiery)

DCA14 – Kolekcja Brazil – ekspozytor metalowy (24 lakiery)

DCA15 – Kolekcja Brazil – ekspozytor akrylowy (72 lakiery + 18 produktów do pielęgnacji paznokci)

WRÓĆ